Sport

Turniej Szachowy o Puchar Wójta

Drukuj
1 2 3
15 stycznia 2011 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie odbył się Indywidualny i Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wiśniew.

W turnieju indywidualnym klasyfikacja przedstawia się następująco: V miejsce zajął Konrad Szczygieł, IV – Andrzej Litwiniec, IIIFlaziński, II – Radosław Dudek, I miejsce wywalczył Piotr Turowski.  Do turnieju indywidualnego przystąpiło 22 zawodników m.in. z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Krynki Łukowskiej, Łukowa, Radzynia Podlaskiego i oczywiście z Wiśniewa.

Natomiast w klasyfikacji drużynowej V miejsce zajął Skoczek Siedlce, IV – LZS Krynka II, IIILZS Krynka I, II – Sokołów Podlaski, I – Orlęta Radzyń Podlaski.

Nagrody, dyplomy i puchary, w imieniu wójta Krzysztofa Kryszczuka wręczył gminny animator sportu – Rober Pierog.

Wszystkim zawodnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.