Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

USC

 • Jubileusz Złotych, Szmaragdowych, Diamentowych, Żelaznych oraz Kamiennych Godów

  "Świadomy praw i obowiązków... przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe." Takie słowa wypowiadali w dniu ślubu Ci, którym udało się przetrwać próbę czasu i w ostatnią niedzielę 30 września 2018 r. obchodzili swoje święto – Jubileusz Złotych, Szmaragdowych, Diamentowych, Żelaznych oraz Kamiennych Godów.  

  Więcej
 • Małżeństwa na medal w gminie Wiśniew - film

  Osiemnaście par świętowało 8 października jubileusze pożycia małżeńskiego. Ceremonia tradycyjnie została przygotowana przez wójta gminy Wiśniew i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Wiśniewie.

  Więcej
 • USC informuje

  Czekamy na Jubilatów! Od 2004 roku na terenie Naszej Gminy uroczyście obchodzimy jubileusz 50-lecia pożycia par małżeńskich. Wzorem lat ubiegłych w 2017 roku, będzie odbędzie się kolejne jubileuszowe spotkanie.

  Więcej
 • Jubileusz pożycia par małżeńskich

  Złoty jubileusz pożycia małżeńskiego to niezwykle ważna chwila, to wspomnienie razem spędzonych lat, uśmiechy wnuków, ciepłe słowa i życzenia…

  Więcej
 • Kolejny 100 latek w gminie Wiśniew

  21 maja 2016 roku piękny Jubileusz 100 rocznicy urodzin obchodził mieszkaniec miejscowości Mroczki Pan Mieczysław Jastrzębski. Tym samym dołączył do zaszczytnego grona 100-letnich mieszkańców naszej gminy.

  Więcej
 • Czekamy na Jubilatów!

  Wójt Gminy Wiśniew i Kierownik USC proszą o zgłaszanie Jubilatów, którzy w 2016 roku obchodzą 50-lecie pożycia małżeńskiego i są zainteresowani otrzymaniem Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  Więcej
 • Demografia Gminy Wiśniew

  Pogłębiający się z roku na rok niż demograficzny stanowi nie lada problem zarówno dla szkół, jak też małych społeczności na terenach wiejskich. Migracja młodzieży ze wsi do miast, z roku na rok wydaje się przybierać na sile…

  Więcej
 • Nowy dowód osobisty – ważne informacje.

  W związku z pojawiającymi się wśród mieszkańców gminy wątpliwościami dotyczącymi wyrobienia nowego dowodu osobistego, poniżej przedstawiamy istotne informacje dotyczące tego tematu.

  Więcej
 • Diamentowe, Szmaragdowe i Złote Gody

  Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale na szczególną uwagę zasługują tak wspaniałe rocznice jak 60-cio, 55-cio, czy 50-cio lecie pożycia małżeńskiego.

  Więcej
 • Awans w USC Wiśniew

  Od dnia 1 września br. kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Wiśniewie została Pani Marlena Salach, pełniąca dotychczas funkcję Zastępcy Kierownika USC. 

  Więcej
loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty