Sport

TURNIEJ SZACHOWY

Drukuj
1 2 3

Dnia 25 stycznia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Wiśniew.

Na starcie stanęło 14 zawodników, w tym dwie juniorki z Kotunia. Zawody rozegrane zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Najlepszym spośród uczestników turnieju okazał się Krzysztof Niewęgłowski. Drugie miejsce zajął Krzysztof Litwiniec, a trzecie Jan Ostrysz. Pierwsze miejsce drużynowo zajął Radzyń Podlaski, II miejsce KSZ Skoczek Siedlce, a III miejsce Sokołów Podlaski. Gratulujemy!

W trakcie turnieju nastąpiło podsumowanie najlepszych wyników z minionego 25-lecia „Roszady” Wiśniew:

III miejsce Stefanoff Zdzisław.

Puchary i dyplomy w imieniu wójta gminy wręczył gminy animator sportu Robert Pierog. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych i zapraszamy na Turniej XXXIII o Puchar Dyrektora GOK -  u  który odbędzie się 22 lutego