Sport

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA

Drukuj
1 2 3
W dniach 10-12 sierpnia 2012 r. na boisku Orlik w Wiśniewie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wiśniew. W zawodach wzięło udział 6 zespołów (reprezentacje poszczególnych miejscowości): Ciosny, Okniny, Gostchorz – Kaczory – Tworki, Radomyśl, Wiśniew, Wólka Wiśniewska.

Turniej uroczyście został otwarty przez Wójta Gminy Wiśniew – Krzysztofa Kryszczuka. Po prezentacji zespołów odbyło się  losowanie do poszczególnych grup.

Pary półfinałowe: Ciosny – Wiśniew    0:3
      Gostchorz-Kaczory-Tworki –Radomyśl 4:4 (w karnych 2:3).

W finale zmierzyły się drużyny z miejscowości Wiśniew i Radomyśl. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (w karnych 3:2). W związku z tym pierwsze miejsce zajęła drużyna z Wiśniewa, a drugie – drużyna z Radomyśli. O trzecie miejsce zawalczyły drużyny: Gostchorz-Kaczory-Tworki i Ciosny. Wynikiem 1:0 pierwszy z wymienionych zespołów wywalczył trzecie miejsce.

Turniej dostarczył nie lada emocji zarówno zawodnikom, jak i gorąco dopingującym ich kibicom. Nagrody w imieniu Wójta Gminy Wiśniew wręczył Robert Pierog.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Koło Gospodyń Wiejskich z Wólki Wiśniewskiej specjalnie na ten turniej zakupiło bardzo piękne stroje piłkarskie reprezentantom swojej miejscowości. Jest to postępowanie godne naśladowania.