Sport

I Turniej Szachowy o Puchar Złotej Polskiej Jesieni

Drukuj
1 2 3

W sobotę, 21 września 2013 r., odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Złotej Polskiej Jesieni w GOK Wiśniew. Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim, 7 rund po 20 minut na zawodnika.

Pierwsze miejsce zajął Adam Łuksik, II zajął Józef Flaziński, a najniższe miejsce na podium przypadło Piotrowi Turowskiemu. Do zmagań sportowych stanęło 15 szachistów tworzących bardzo silną obsadę (najsilniej obstawiony turniej od lat).

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły niesamowitych wrażeń i emocji. Nad prawidłowym przebiegiem ,,Pucharu Jesieni” pieczę sprawował sędzia Józef Flaziński.
Wszystkim szachistom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

Już dziś, serdecznie zapraszamy na Turniej Szachowy w rocznicę Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 9 listopada w GOK Wiśniew.