Sport

„NASI” WYGRALI

Drukuj
1 2 3
W niedzielę 20 maja br. o godzinie 16:00 na boisku „Ruda” w Wiśniewie miejscowa drużyna piłkarska UKS Wiśniew rozegrała mecz towarzyski z drużyną LZS „Speed” Toki.

Po pierwszej połowie meczu był remis 0:0, natomiast ostre strzelanie rozpoczęło się w drugiej jego części. Po 90 minutach gry na tablicy widniał wynik 6:1 dla naszego gminnego zespołu. Mecz miał na celu sprawdzenie umiejętności i predyspozycji poszczególnych zawodników. Wynik i grę UKS Wiśniew można uznać za zadowalającą. Niestety podczas trwającej rundy wiosennej 2012 UKS Wiśniew boryka się z kontuzjami aż czterech podstawowych piłkarzy, z którymi były wiązane duże nadzieje. Mimo tego pozostali zawodnicy patrzą na przyszłość pozytywnie i mówią, iż będą godnie reprezentować gminę oraz uzyskiwać jak najlepsze wyniki w rozgrywkach.