Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

USC

Kolejny 100 latek w gminie Wiśniew

Drukuj
1 2 3

21 maja 2016 roku piękny Jubileusz 100 rocznicy urodzin obchodził mieszkaniec miejscowości Mroczki Pan Mieczysław Jastrzębski. Tym samym dołączył do zaszczytnego grona 100-letnich mieszkańców naszej gminy.

Z tej okazji dnia 23 maja 2016 roku Szanownego Jubilata w imieniu władz samorządowych odwiedzili: wójt gminy Wiśniew Krzysztof Kryszczuk i kierownik USC Marlena Salach, przekazując na ręce Pana Mieczysława kosz kwiatów, prezent oraz list gratulacyjny. Do urodzinowych życzeń dołączyli się również: kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Mariusz Orzyłowski, przekazując list gratulacyjny od Prezes Rady Ministrów Beaty Szydło i Medal „Obrońcy Ojczyzny  1939 – 1945“ przyznany przez Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych za wybitne zasługi w walce o niepodległość Rzeczypospolitej oraz kierownik placówki terenowej KRUS w Siedlcach Mariusz Piątek, który wręczył list gratulacyjny od Prezesa KRUS, z wiadomością o przyznaniu świadczenia honorowego.

Szanowny Jubilat czuje się dobrze i dopisuje mu zdrowie oraz dobry humor. Pan Mieczysław Jastrzębski urodził się 21 maja 1916 roku w Mroczkach. Jest ojcem trzech córek, dziadkiem 7 wnucząt i pradziadkiem 15 prawnucząt.

Panu Mieczysławowi gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych!

loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty