Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Sport

"Piłkarski egzamin dojrzałości"

Drukuj
1 2 3

Zawodnicy gminnej drużyny Amazonka Wiśniew serdecznie zapraszają na pierwszy w historii, oficjalny mecz w B Klasie Amazonki, która wkracza w sportową dorosłość! Pierwszym rywalem będzie Strzelec Chodów. Zapowiada się zacięty pojedynek, liczymy na wsparcie kibiców w tym wyjątkowym dniu.

Jak wszyscy dobrze wiemy, Amazonka jest beniaminkiem Klasy B. Dla naszych zawodników to bardzo duże wyzwanie, ponieważ wchodzą na zupełnie inny poziom rozgrywek. Naszymi rywalami nie będą głównie niedzielni gracze, którzy chcą po prostu „pokopać w piłkę”- jak często miało to miejsce w Lidze LZS. Będziemy grali z ludźmi, dla których piłka nożna to coś więcej niż zwykły sport czy też rodzaj rozrywki. Będą to ludzie z pasją do footballu, którzy, podobnie jak my, są głodni sukcesów.

Dlatego zapraszamy w niedzielę 18 sierpnia 2019 r.na pierwszy w historii, oficjalny mecz w B Klasie Amazonki Wiśniew, która wkracza w sportową dorosłość! Serdecznie zapraszamy na „Rudę”, na nowe boisko sportowe,aby móc razem przeżyć ten wyjątkowy dzień. Rozpoczęcie meczu o godzinie 14.00. Napiszmy tę historię razem!

Amazonka Wiśniew

loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty