Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Sport

Amazonka Wiśniew walczy w rozgrywkach B-klasy

Drukuj
1 2 3

Drużyna Amazonka Wiśniew po rozegranych czterech meczach pozostawała jedyną drużyną w rozgrywkach bez porażki w tym sezonie. Niestety sytuacja zmieniła się w ostatnim meczu 15 września.

Po przegranej 2:1 z Jutrzenką Cegłów nasza drużyna spadła na piąte miejsce w generalnej klasyfikacji rozgrywek.

Pierwszy mecz w sezonie, jako "beniaminek" B-klasy, panowie rozegrali osiemnastego sierpnia na nowym boisku sportowym w Wiśniewie. Rozgrywki zakończyły się wynikiem 4:0. Kolejny mecz dwudziestego piątego sierpnia z drużyną Nojszewianki Dobre, na terenie rywala, zakończył się wynikiem 4:2. Sukcesów nie zabrakło również podczas kolejnych dwóch rozgrywek, które wymagały od naszych zawodników ogromnej determinacji walki z rywalem. Mecz pierwszego września z drużyną Niwa Tęczki zakończył się wynikiem 2:1. Ostatnie rozgrywki ósmego września z drużyną z Gołąbka zakończyły się remisem 4:4.

Jak sami zawodnicy mówią dla ich sukcesów kluczowy jest doping kibiców, którzy wiernie towarzyszą naszej gminnej drużynie. Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na następnym spotkaniu Amazonki Wiśniew tym razem z drużyną Promnik Gończyce już w sobotę dwudziestego pierwszego września w Sobolewie o godzinie 12.00.

Wszystkie wyniki i statystyki naszej drużyny można na bieżąco śledzić na stronie www.90minut.pl w zakładce niższe ligi – Mazowiecki ZPN. Bezpośredni link do statystyk tutaj.

loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty