Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Archiwum październik-grudzień-2013

III JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Drukuj
1 2 3

W świątecznej scenografii, przy dźwiękach kolęd i pastorałek w niedzielne popołudnie 15 grudnia 2013 r., tym razem w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, odbył się III Jarmark Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających tego dnia GOK czekały liczne stoiska z dziełami twórców lokalnych, z asortymentem o charakterze świątecznym takim jak: ozdoby świąteczne, wyroby rękodzielnicze oraz lokalne specjały kulinarne.

Swoją twórczość na kiermaszu prezentowały panie z KGW oraz uczniowie i nauczyciele zespołów oświatowych z terenu naszej gminy. Spośród wszystkich świątecznych stoisk komisja wybrała i nagrodziła te które najlepiej łączyły polską tradycję bożonarodzeniową z pomysłowością regionalnego stoiska. Wyróżnienia otrzymały: Koło Gospodyń Wiejskich w Łupinach oraz Zespół Oświatowy w Radomyśli. Serdecznie gratulujemy!

Podczas Jarmarku wspólnie zaśpiewać mogliśmy kolędy i pastorałki z „Zespołem Seniora w Radomyśli” i Ludowym Zespołem im. Zb. Myrchy „Wiśniewiacy”. Mieliśmy także możliwość obejrzenia „Narodzin Chrystusa” w wykonaniu Zespołu Dziecięcego „Talencik” z Twork. Jarmark zakończyło spotkanie opłatkowe oraz wspólna wigilia, którą przygotowały członkinie kół gospodyń z terenu naszej gminy.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W FOTOGALERII

RELACJE PODLASIE24

RELACJE WIDEO TV MAGNES

Ocena: 4 głosów Aktualna ocena: 3
loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty