Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Archiwum styczeń-marzec 2019

III Gminny Dzień Kobiet w Helenowie

Drukuj
1 2 3

Aby podtrzymać dobrą tradycję świętowania dnia kobiet i spędzić czas w miłym towarzystwie. W niedzielę 17 marca Panie oraz Panowie skorzystali z zaproszenia Sołectwa Helenów oraz KGW w Helenowie i wzięli udział w III Gminnym Dniu Kobiet w Helenowie.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania zebranych w świetlicy gości - Pań oraz Panów przez sołtys wsi Helenów, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich - Dorotę Jastrzębską. W kolejnym punkcie imprezy, przyszedł czas na porcję humoru, Panie i Panowie z KGW przedstawili skecz „Damy i brutale” o relacjach damsko-męskich oraz o znaczeniu teściowej w życiu każdego mężczyzny. Następnie scenę zawojowali panowie z niespodzianką – popisowym tańcem baletowym.

Po rozweselającym wstępie przyszedł czas na życzenia i miłe słowa pod adresem Pani sołtys oraz wszystkich przybyłych Pań wypowiedziane przez wójta gminy Krzysztofa Kryszczuka oraz Panów z KGW z Helenowa.

Następnie wójt gminy Wiśniew w imieniu organizatorów obdarował wszystkie zgromadzone Panie upominkami ze specjalnymi dedykacjami i życzeniami. Po części muzycznej przyszła pora na obiad przygotowany przez Panie z KGW w Helenowie dając okazję do skosztowania specjałów przygotowanych na tą okazję oraz czas na rozmowy w mniejszym gronie.

W spotkaniu uczestniczyli: wójt gminy Wiśnie - Krzysztof Kryszczuk z żoną Anną, Przewodnicząca rady Gminy Wiśniew Elżbieta Wysokińska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie - Paweł Ksionek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmiarach - Katarzyna Wielgórska, kierownik Referatu Oświaty, Sportu, Kultury i Zdrowia - Bożena Wyrębek oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych Kół Gospodyń Wiejskich, Zespołu Wokalnego „Radość” i licznie zgromadzeni mieszkańcy sołectwa.

W trakcie lokalnego święta Panie mogły skorzystać z oferty „SPA Dłoni” kosmetykami Oriflame, przygotowanej przez konsultantki z Siedlec.

loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty